Lightsheer

Laser diodowy Light Sheer ET amerykańskiej firmy Lumenis jest najnowszym i zarazem najmocniejszym systemem z cenionej na całym świecie serii LightSheer, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w fotoepilacji.

LightSheer Diode Laser System usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwzyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry. Z tych właśnie względów urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydane przez U.S. FDA (Food and Drug Administration) honorowany na całym świecie oraz certyfikat ISO 9001.

Zespół diod o najwyższej osiągalnej mocy zastosowany w LightSheer umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów w przeciągu 4 do 7 zabiegów, w odstępach czasowych od 4 do 12 tygodni. Zabiegi można wykonywać osobom o różnej karnacji, a także osobom opalonym. Niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip umożliwia aktywne chłodzenie dla bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Laser LightSheer jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metody epilacji.